CASTINGI PROSTAFF NA SEZON WIOSNA/LATO 2019

12.01.2019 WROCŁAW - Spotkanie z zagranicznym pracodawcą. Podczas castingu zostaną przyznane ofery pracy w Hiszpanii (Wysypy Kanaryjskie i Baleary) na sezon wiosna/lato 2019.

Poszukujemy:

Animatorów Allround, animatorów do pracy z dziećmi, animatorów sportowych, animatorów instruktorów fitness, tancerzy, choreografów, animatorów bez doświadczenia, animatorów doświadczonych.

Więcej o stanowiskach możesz przeczytać tutaj: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx 

Ważne: decyzję o otrzymaniu pracy otrzymasz od pracodawcy od razu w dniu castingu! Po castingu będziesz mieć 3 dni na potwierdzenie, czy przyjmujesz ofertę pracodawcy.

Skoro już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że interesujesz się animacją, a więc szukamy właśnie Ciebie! :)

Prześlij swoje CV na biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Prostaff 12.01.2019 Wrocław” oraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Poza tym, poszukiwane przez pracodawców profile kandydatów to:

 • doświadczeni animatorzy LUB
 • kandydaci BEZ DOŚWIADCZENIA, którzy w sezonie 2019 chcą nauczyć się animacji LUB
 • osoby aktywne, energiczne, komunikatywne, towarzyskie, pełne pozytywnej energii i entuzjazmu, posiadające zdolności językowe, lubiące pracę zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, lubiące sport i taniec, samodzielne, ale potrafiące współpracować w grupie LUB
 • opiekunowie kolonijni, kandydaci mający doświadczenie w kreatywnej, aktywnej pracy z dziećmi LUB
 • kandydaci uzdolnieni sportowo, umiejący prowadzić zajęcia fitnessu, zumby, yogi, pilatesu, aqua-aerobiku, instruktorzy różnych sportów LUB
 • kandydaci uzdolnieni tanecznie (tancerze i choreografowie wszelkich stylów i form tancecznych, instruktorzy Zumby i Salsation oraz uczestnicy zajęć Zumba i Salsation; bez względu na to, jaki styl tańczysz i bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, jeśli kochasz taniec i chcesz uczyć się go i wykorzystywać w pracy animatora – ZGŁOŚ SIĘ!)

WYMAGANIA

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, drugi język obcy w stopniu komunikatywnym mile widziany
 • Dyspozycyjność: minimum od 3 miesięcy. Kontrakty są podpisywane na 3- 4- 5- 6- 12- miesięcy. Każdy kandydat może indywidualnie ustalić daty zatrudnienia z pracodawcą. Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany z każdym pracownikiem. 

OFERUJEMY

 • Pracodawca zapewnia wszystkim animatorom BEZPŁATNE zakwaterowanie i wyżywienie
 • Wynagrodzenie: Minimalna stawka wynagrodzenia wynosi 805 EURO netto "na rękę" miesięcznie
 • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
 • Ubezpieczenie  

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o warunkach pracy i kosztami wyjazdów do destynacji: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx.

Miejsce castingu 12.01.2019:

Hotel Mercure Centrum
Plac Dominikański 1 (obok Galerii Dominikańskiej) 
Wrocław

Castingi rozpoczynają się o godz. 10:00.
Rejestracja uczestników od godz. 9:00.
Prosimy o przybycie między godz. 9:00 a 10:00.

Zgłoszenia na castingi:

Udział w castingach Prostaff jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w castingu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na liście uczestników. Potwierdzenie rezerwacji miejsca ze strony Pro-Staff  odbywa się drogą mailową i telefoniczną.

Podstawą rezerwacji miejsca jest nadesłanie emaila zgłoszeniowego z załączonym CV oraz klauzulą: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Cv z dopiskiem „Casting Prostaff 12.01.2019 Wrocław” należy wysłać na adres biuro@prostaff.pl

Co powinienem/powinnam ze sobą zabrać na casting?

 • dwie kopie CV Prostaff stworzonego poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: bezpośredni link do formularza. Formularz należy wypełnić w języku angielskim jak najstaranniej i najpełniej, zwracając szczególną uwagę na umiejętności w zakresie języków obcych, sportu, opieki nad dziećmi oraz muzyki (tańca, śpiewu, wszelkich występów przed publicznością)
  UWAGA: PROSIMY KONIECZNIE ZAKTUALIZOWAĆ DATY DYSPOZYCYJNOŚCI (AVAILABILITY DATES) W CV. Nieaktualne daty dyspozycyjności powodują automatyczne wyłączenie CV z dalszej rekrutacji na castingu.
 • dwa zdjęcia wielkości fotografii paszportowej/legitymacyjnej – zdjęcia prosimy przypiąć zszywaczem po jednym na kopiach formularzy zgłoszeniowych, w prawym górnym rogu pierwszej strony
 • wygodny strój do zajęć ruchowych
 • wodę

Program castingów Prostaff:

Castingi składają się z następujących części:

 • Rejestracja uczestników – godz. 9:00 – Do rejestracji na castingu należy przygotować CV w dwóch egzemplarzach oraz fotografie. Podczas rejestracji, uczestnicy otrzymają numery startowe, według których będą występować w kolejnych częściach castingu.
 • Rozpoczęcie Castingu – godz. 10:00 – Prezentacja pracodawcy i organizatorów castingu - omówienie destynacji, rodzajów stanowisk, oraz warunków zatrudnienia proponowanych w poszczególnych destynacjach przez pracodawcę
 • Prezentacja uczestników – Część praktyczna castingu – nasza i Wasza ulubiona część castingu :-)
 • Formalności związane z zatrudnieniem na stanowisku Animatora - szczegóły kontraktów, wymagane dokumenty.
 • Rozmowy kwalifikacyjne – wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą, po których otrzymają potwierdzenie pracy.
 

Firma:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec
668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl