PRACA W AUSTRII

Poprzedni artykuł: PRACA WE FRANCJI

We współpracy z naszą agencją partnerską i hotelami w Austrii oferujemy pracę i staże w Austrii na stanowiskach: hotelowy animator, instruktor narciarstwa, instruktor snowboardu a także na inne pozycje personelu hotelowego.

Stanowiska pracy

  • instruktor narciarstwa
  • instruktor snowboardu
  • animator dla dzieci
  • sportowy animator

Miejsce pracy

Alpy Austriackie
Wybrani kandydaci będą uczyć narciarstwa i snowboardingu w dziecięcych i młodzieżowych centrach narciarskich w Austriackich Alpach.

Obowiązki pracowników

Dziecięcy instruktor narciarstwa

Do tej pracy jest wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość innych języków jest mile widziana. Kandydat musi mieć wysokie umiejętności instruktorskie i narciarskie, doświadczenie oraz certyfikat.

Instruktor narciarstwa i snowboardingu

Wynagrodzenie

  • 750-850 EUR netto – dziecięcy i sportowy animator
  • 850-900 EUR netto – instruktor narciarstwa dla dzieci w szkółce narciarskiej
  • 850-950 EUR netto – instruktor narciarstwa, instruktor snowboardu

Wymagania językowe

Dobra znajomość języka niemieckiego + jeden dodatkowy język obcy (najchętniej angielski, holenderski lub rosyjski)

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi

  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
  • certyfikat i umiejętności instruktorskie z zakresu narciarstwa lub snowboardingu
  • podpisanie umowy minimalnie na 3 miesiące

Wylot do pracy

styczeń – marzec
Minimalnie na 3 miesiące

Bilety lotnicze

Bilet lotniczy rezerwuje indywidualnie każdy pracownik. Nasza agencja może udzielić informacji, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze.

Zalety pracy

  • noclegi i wyżywienie za darmo
  • możliwość nauki języków obcych i doskonalenia umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • praca w pięknych górskich kurortach

Koszt wyjazdu

Opłata za tłumaczenie dokumentów od 738 PLN do 984 PLN (z VAT).

Szczegóły w dokonywaniu płatności

Opłata za tłumaczenie dokumentów na konto firmy Pro-Staff Polska PO PODPISANIU UMOWY.
Numer rachunku:
Prostaff Ewa Kurdziel
Deutsche Bank
Nr.: 14 1910 1064 2604 3977 4121 0001
Przy dokonywaniu wpłaty prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Dodatkowe wydatki

Kieszonkowe na pierwszy miesiąc pobytu.

Jak dokonać zgłoszenia

Informacje dla kandydatów

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie sprawia, że cała Państwa wypłata zostaje w Waszej kieszeni! Ponadto praca ta daje możliwość nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi oraz poprawienia znajomości języków obcych. To tylko nieliczne korzyści jakie możecie Państwo zyskać dzięki pracy w branży turystycznej!

Następny artykuł: PRACA W SZWAJCARII

Firma:

Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl