PRACA WE FRANCJI

Poprzedni artykuł: PRACA NA MALCIE

Przy wspólpracy z naszym francuskim partnerem oferujemy różne stanowiska pracy w branży turystycznej.

Pozycje

  • szef animatorów
  • animator sportowy
  • animator dla dzieci
  • tancerz/tancerka
  • kelner/kelnerka
  • barman/barmanka
  • recepcjonista/recepcjonistka
  • sprzedawca (butik hotelowy)
  • przewodnik

Więcej informacji odnośnie wolnych miejsc pracy udostępniamy na indywidualne życzenie.

Miejsce pracy

  • Europa (Francja, Portugalia, Włochy, Turcja)
  • Afryka (Tunezja, Maroko, Egipt, Senegal)
  • Inne (Izrael, Meksyk, Bahama, Repubilka Dominikańska, Brazylia, Malediwy, Maurytius)

Zakres obowiązków

Szef Animatorów

  • układa i organizuje cały program animacyjny we współpracy z jego grupą animacyjną
  • ponosi odpowiedzialność przed dyrekcją hotelu za program animacyjny
  • przydziela zadania i pracę pozostałym animatorom
  • nadzoruje pracę i zajęcia prowadzone przez animatorów
  • moderuje program wieczorny w różnych językach
  • wymagane jest doświadczenie

Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp.

  • organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel
  • czynny udział w przedstawieniach wieczornych

Animator do dzieci

  • organizowanie programu dla dzieci w mini klubie, na plaży, przy basenie itp.
  • organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów

Tancerz

  • udział w przedstawieniach tanecznych, pokazach, itp.
  • udział w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych

Kelner/kelnerka/Barman

  • obsługa gości hotelowych w restauracjach, barach, kawiarniach itp.
  • praca w międzynarodowym zespole
  • wymagane jest doświadczenie w zawodzie
  • dyscpozycyjność - praca na zmiany

Recepcjonista

  • praca w hotelowej recepcji
  • wymagane jest doświadczenie w branży hotelowej oraz znajomość obsługi komputera
  • umiejętność kierowania grupą ludzi
  • dyspozycyjność - praca na zmiany
  • miła aparycja, komunikatywność

Sprzedawca

  • praca w butiku hotelowym
  • wymagana komunikatywność oraz umiejętność swobodnego wysławiania się w języku obcym

Przewodnik

  • organizowanie oraz oprowadzanie wycieczek dla gości hotelowych
  • znajomość historii oraz zwyczajów kraju, w którym będzie pracować
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność
  • udział w niektórych programach organizowanych przez animatorów

Wiek

18-35 lat

Języki

Wymagana jest płynna lub dobra znajomość języka francuskiego, w zależności od zajmowanej pozycji. Znajomość drugiego języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, etc.) jest dodatkowym atutem.

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikom

  • motywacja i chęć do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
  • udział w castingu

Wynagrodzenie

Od 700 EURO netto miesięcznie – dla wszytkich stanowisk

Czas podpisania umowy

Umowę podpisuje się na okres 3-8 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Czas pracy

8-10 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, jeden dzień wolny

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę w hotelu lub w apartamentach znajdujących się w pobliżu hotelu. Pracownicy zazwyczaj mieszkają w pokojach dwu-trzy osobowych.
Trzy posiłki dziennie oraz woda mineralna (czasem również napoje bezalkoholowe) są zapewnione nieodpłatnie we wszystkich hotelach.

Hotel jest jedynym miejscem Waszej pracy. Nie możemy zagwarantować, że pary bądź grupy zorganizowane będą pracowały razem w jednym hotelu.

Bilety lotnicze

Bilet lotniczy rezerwuje sobie indywidualnie każdy pracownik. Firma Pro-Staff udziela informacji, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze .

Koszt wyjazdu

Opłata za tłumaczenie dokumentów od 738 PLN do 984 PLN (z VAT).

Szczegóły w dokonywaniu płatności

Opłata za tłumaczenie dokumentów na konto firmy Pro-Staff Polska PO PODPISANIU UMOWY.
Numer rachunku:
Prostaff Ewa Kurdziel
Deutsche Bank
Nr.: 14 1910 1064 2604 3977 4121 0001
Przy dokonywaniu wpłaty prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Dodatkowe wydatki

Kieszonkowe na pierwszy miesiąc pobytu.

Jak dokonać zgłoszenia

Informacje dla kandydatów

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie sprawia, że cała Państwa wypłata zostaje w Waszej kieszeni! Ponadto praca ta daje możliwość nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi oraz poprawienia znajomości języków obcych. To tylko nieliczne korzyści jakie możecie Państwo zyskać dzięki pracy w branży turystycznej!

Następny artykuł: PRACA W AUSTRII

Firma:

Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl