PRACA WE WŁOSZECH

Poprzedni artykuł: PRACA NA CYPRZE

We współpracy z naszą partnerską agencją we Włoszech oferujemy różne stanowiska pracy w branży turystycznej.
W ofercie istnieje możliwość zatrudnienia na stałym lądzie lub na wyspach.

Pozycje

  • animator sportowy
  • animator dla dzieci
  • all-rounder
  • hostessa
  • tancerz/tancerka
  • choreograf
  • kelner/kelnerka
  • barman
  • pomoc kuchenna
  • akrobaci, artyści cyrkowi oraz estradowi, szczudlarze, komicy itp.

Miejsce pracy

  • Sardynia, Toskania, Sycylia i inne

Obowiązki animatora

Animator dla dzieci

  • organizowanie programu dla dzieci w mini klubie, na plaży, przy basenie, itd.
  • organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów
  • czynny udział w przedstawieniach wieczornych

Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp.

  • organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel

All-rounder

  • aktywny udział we wszystkich zajęciach, zabawach z dziećmi, konkursach sportowych oraz programach wieczornych

Hostessa

  • hostessy w hotelach pełnią głównie funkcje reprezentacyjne
  • przywitanie nowych gości hotelowych oraz pożegnanie odjeżdżających gości
  • zapraszanie gośći na wieczorne przedstawienie w hotelu
  • prezentowanie najnowszych promocji hotelowych
  • rozdawanie gościom hotelowym katalogów promocyjnych itp.

Tancerz

  • udział w tanecznych przedstawieniach, pokazach, etc.
  • udział w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych

Choreograf

  • jest odpowiedzialny za układanie i ćwiczenie choreografii do programów wieczornych we współpracy z pozostałymi tancerzami i animatorami

Kelner/Barman

  • obsługa gości hotelowych w restauracjach, barach, kawiarniach, itp.
  • praca w międzynarodowym zespole

Wiek

18-35 lat

Języki

Wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi

  • motywacja i chęć do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
  • udział w castingu

Zarobki

  • Od 500 - 600 Euro netto miesięcznie – animatorzy, brak doświadczenia
  • Od 600 – 700 Euro netto miesięcznie - animatorzy doświadczeni
  • Od 500 - 900 Euro netto miesięcznie - hostessa
  • Od 900 - 1200 Euro netto miesięcznie - choreograf & szef animatorow

Akrobaci, artyści cyrkowi oraz estradowi, szczudlarze, komicy - wysokość zarobków jest ustalana na podstawie kwalifikacji kandydatów

Czas podpisania umowy

Umowę podpisuje się na okres 2-12 miesięcy

Czas pracy

8 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę w hotelu lub apartamentach znajdujących się w pobliżu hotelu. Animatorzy zazwyczaj mieszkają w pokojach dwu-cztero osobowych.
Trzy posiłki dziennie oraz woda mineralna (czasem również napoje bezalkoholowe) są zapewnione nieodpłatnie we wszystkich hotelach.

Bilety lotnicze

Bilet lotniczy rezerwuje indywidualnie każdy pracownik. Nasza agencja może udzielić informacji, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze.

Casting

Każdy kandydat musi wziąć udział w jednym z castingów, na którym pracodawcy wybiorą odpowiednich kandydatów.
Castingi na sezon 2017 będą się odbywać w okresie od stycznia do maja 2017. Dokładna data oraz miejsce będą podawane na bieżąco na stronie Castingi.

Koszt wyjazdu

Opłata za tłumaczenie dokumentów od 738 do 984 PLN (z VAT).

Szczegóły w dokonywaniu płatności

Opłata za tłumaczenie dokumentów na konto firmy Pro-Staff Polska PO PODPISANIU UMOWY.
Numer rachunku:
Prostaff Ewa Kurdziel
Nr.: 14 1910 1064 2604 3977 4121 0001
Przy dokonywaniu wpłaty prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Dodatkowe wydatki

Kieszonkowe na pierwszy miesiąc pobytu.

Jak dokonać zgłoszenia

Informacje dla kandydatów

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie sprawia, że cała Państwa wypłata zostaje w Waszej kieszeni! Ponadto praca ta daje możliwość nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi oraz poprawienia znajomości języków obcych. To tylko nieliczne korzyści jakie możecie Państwo zyskać dzięki pracy w branży turystycznej!

Następny artykuł: PRACA NA MALCIE

Firma:

Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl