PRO-STAFF to polska agencja pośrednictwa pracy.

Od 9 lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie (Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy, Francja, Malta itp.) oraz w Egipcie i Omanie.

Poszukujecie Państwo profesjonalnego personelu?

Oferujemy doświadczonych pracowników i przeszkolonych animatorów. Współpracę rozpoczynamy bez względu na porę roku (minimalny okres podpisania umowy to 3 miesiące - maksymalny 1 rok). Oferujemy personel hotelowy w pełnym zakresie (recepcjonistki, kelnerzy, barmani, pokojówki, itp.)

Jeżeli jesteście państwo zainteresowany rozpoczęciem współpracy, prosimy napisać do nas rekrutacja@prostaff.pl , a my skontaktujemy się z państwem, aby omówić szczegóły.

Chcesz zostać animatorem lub rozpocząć pracę w branży turystycznej?

Proponujemy pracę w luksusowych hotelach, klubach oraz przepięknych kurortach nad morzem lub w górach.

Dni wolne możesz spędzać na plaży albo zwiedzając okolicę. Nawiążesz nowe znajomości z ludźmi z całego świata i poprawisz swoją znajomość języków obcych. Ponieważ będziesz miał zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie, cała wypłata idzie do Twojej kieszeni!

Nasze główne cele

 • Selekcja i dostarczenie animatorów, którzy zapewnią bogaty program animacyjny (animacja dzienna i wieczorna)
 • Selekcja i dostarczenie instruktorów sportowych do resortów turystycznych (instruktorzy aerobiku i fitnessu, nurkowania i sportów wodnych, nauczyciele tenisa), masażyści i terapeuci.
 • Selekcja i dostarczenie profesjonalnego personelu z całej branży turystycznej (personel hotelowy, kelnerzy, barmani, pokojówki, itd)
 • Organizacja kursów animacyjnych dla początkujących
 • Organizowanie castingów dla przyszłych pracodawców

Castingi

Jeżeli pracodawcy sobie tego życzą organizujemy dla nich castingi na wszystkie wybrane stanowiska pracy. Mają wówczas państwo szansę osobiście spotkać się z kandydatami i wybrać właściwych dla Was pracowników. Castingi odbywają się w Polsce, na Słowacji lub w Czechach. W ciągu 1 dnia można przeprowadzić rozmowę nawet z 50 kandydatami i wybrać najlepszych.

Personel

Zatrudniamy wykwalifikowany doświadczony, wielojęzyczny (języki: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, czeski, słowacki, rosyjski, polski, węgierski) personel. Kandydatów wybieramy na podstawie ich kwalifikacji, w zależności od zapotrzebowania i wymogów stawianych przez hotele lub firmę.

Oferujemy pracowników na następujące pozycje

 • animatorzy sportowi, instruktorzy, animatorzy do dzieci, DJ, Freelancers
 • masażyści, terapeuci, ratownicy wodni
 • kelnerzy, barmani, kucharze
 • recepcjoniści, asystenci guest relation
 • pokojówki
 • inny personel zatrudniany w hotelu
 • fotografowie
 • managerowie na wszystkie stanowiska

Rezultaty

Długoletnia i owocna współpraca z wieloma hotelami i resortami turystycznymi jest naszą wizytówką, a najbardziej cieszą nas komplementy i pochwały nie tylko naszych partnerów, ale i gości hotelowych. Na Państwa prośbę udostępniamy referencje.

Firma:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec
668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl